EKOLOG - VODOHOSPODÁŘ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-352779
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • spolupráce s kolegy v rámci oddělení, které kromě ekologie zajišťuje i bezpečnost práce a požární ochrany
  • zodpovědnost za nastavení systému ekologického managementu dle ISO 14001
  • spolupráce na zavádění systémů pro bezpečnost práce a energetického managementu
  • aktivní účast v rámci TPM
  • zavádění efektivního systému školení
  • zodpovědnost za sledování právních požadavků v oblasti ekologie a jejich implementace
  • spolupráce s kolegy ze zahraničních poboček
  • práce interního auditora
  • běžná práce ekologa, jako je plnění úkolů vydaných statutárním zástupcem společnosti na úseku ochrany životního prostředí, nakládání s odpady, komunikace se státní správou, metodické vedení vedoucích pracovníků v oblasti ochrany životního prostředí aj....
Požadavky
  • VŠ - ekologie výhodou
  • odbornou způsobilost pro ekologii
  • praxe v oboru ekologie
  • znalost AJ – komunikativní úroveň
  • zkušenosti z oboru energetiky nebo BOZP a PO výhodou
Benefity
  • dovolená 25 dnů
  • kurzy angličtiny zdarma
  • multiSport karta za 400 Kč/měsíc
  • neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc
  • příspěvek na penzijní připojištění 300 – 1 100 Kč/měsíc
  • bezúročné půjčky na bydlení 50 000 Kč
  • odměny pro dárce krve 500 – 3 500 Kč
  • očkování proti chřipce zdarma
  • přispíváme na fotbal, futsal, tenis a jógu s kolegy po práci