Ecommerce manager B2B/B2C eshop

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-19-348926
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Distributor špičkových značek psacích a kancelářských potřeb rozšiřuje svůj tým o pozici Ecommerce managera pro vybudování platformy B2B/B2C eshopu.

Od návrhu po realizace projektu a to vše v prostředí společnosti s jasnou vizí a spolehlivým vedením.

Náplň práce:

  • stavba eshopu (od A do Z) v kooperaci s týmem (Projekt managera a IT specialisty)
  • převádění klasické prodejní formy na digitální
  • přinášet své know-how k doupřesnění a podpoře digitální transformace společnosti
  • vytváření a implementace digitální/e-commerce strategie
  • zaměření se na nové příležitosti (sledování trendů v oblasti)
  • vedení a koordinace vytváření online a ecommerce obsahu
  • podpora exekuce aktivit (z oblasti digitálu)
  • kooperace a úzká spolupráce s týmem
  • prostor pro definování formy náplně práce (s podporou vedení)
Požadavky
  • zkušenostmi se stavbou eshopů

(od vytvoření konceptu po realizaci)

  • zkušenost s marketingovými kampaněmi - znalost správy contentu, SEO a základů HTML
  • znalost programů Photoshop, Illustator, UX, Google analytics, Facebook Pixel (výhodou)
  • samostatnost v jednotlivých oblastech
  • znalost administrativy prodejního procesu
  • profesionální úroveň komunikace (kontakt se zákazníky)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • notebook
  • zaškolení v programech (Google analytics, Facebook Pixel a další)
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce
  • bonusy