E-Commerce Manager

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
75 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
19-13-345170
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vášeň pro digitál a e-commerce?

Zaměřujete se na prostředí farmacie a chcete své know-how a zkušenosti realizovat v prestižní mezinárodní společnosti?

Nastavení strategie a projekty jsou spolu s komunikativní angličtinou součástí Vašich schopností?

Na pozici Digital a E-commerce Manager budete:

  • přinášet své know-how k dopřesnění a podpoře k digitální transformaci společnosti
  • vést digitální, e-commerce a www blízké projekty
  • vytvářet a implementovat digitální/e-commerce strategii (podle globálního formátu)
  • zaměřovat se na nové příležitosti (sledování trendů v oblasti)
  • vypracovávat nejlepší online zákaznickou zkušenost
  • vést a koordinovat vytváření online a e-commerce obsahu
  • podporovat exekuci aktivit (z oblasti digitálu)
  • dosahovat cílů a profitability e-commerce kanálu
  • přinášet efektivní e-commerce aktivace
  • klíčovou kontaktní osobou pro globální digitální tým
  • úzce spolupracovat s oddělením marketingu, Trade marketingu a obchodním týmem
Požadavky
  • Min. 3 roky zkušeností (Online

Marketing/ E-commerce management)

  • AJ C1 (psaná i mluvená forma)
  • Zkušenosti v oblasti projektového managementu
  • Schopnost vést různé týmy
  • Vášeň pro online prostředí a nové trendy
Benefity
  • 6 Týdnů dovolené
  • 10 Sick days
  • Stravenky 130 Kč/den
  • Multisport karta
  • Notebook, telefon
  • Penzijní a životní připojištění
  • Automobil