E-commerce KAM

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-24-377915
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste již zkušený Key Account Manager z FMCG společnosti?

Orientujete se v e-commerce prostředí?

Pokud ano, tak neváhejte a čtěte dál.

Zodpovědnosti:

  • Zodpovědnost za růst e-comm businessu v CEE regionu.
  • Úzká spolupráce s dalšími Key Account Managery.
  • Plnění nastavených cílů pro dané zákazníky ve spolupráci s dalšími Key Account Managery.
  • Zvýšení atraktivity produktů/kategorií v e-comm prostředí.
  • Zajištění viditelnosti produktů u každého e-comm zákazníka.
  • Vymýšlet a implementovat propagační akce/kampaně s e-comm zákazníky.
  • Reagovat na změny v e-comm prostředí a zvyšovat podíl na trhu.
Požadavky

Kdo jste?

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 1 rok na pozici Key Account Manager v FMCG společnosti
  • zkušenosti z e-commerce prostředí nebo digitálního marketingu
  • dobré porozumění e-comm trhu v České republice/sousedních zemích
  • skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti
  • analytické dovednosti, znalost Excel
  • komunikativní angličtina a čeština/slovenština
  • týmová hráč
  • schopnost pracovat samostatně, určovat priority, schopnost rozhodovat se
Benefity
  • 26 dnů dovolené
  • 3 Sick days
  • Roční bonus
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky v hodnotě 137 Kč
  • Příspěvek do Cafeterie 1300 Kč/měs.
  • Individuální jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zvýhodněné nebo produkty zdarma
  • Home office jednou týdně
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Rodinné prostředí
  • Teambuildingy