DOJIČ/KA SKOTU MZDA 31000 Kč

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
30 000 - 31 000 Kč
Referenční číslo
12-2-365802
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁME DOJIČE DOJIČKY SKOTU DO PŘEROVA

Moderní zemědělská společnost s více než 60letou historií hledá pro svou farmu nedaleko Přerova pracovníky na dojení skotu.

  • práce spočívá čistě v obsluze moderního dojicího zařízení a jeho přípravě pro dojení.
  • pracujese v zastřešených halách
  • práce není složitá, velmi rychle se zaučíte
  • 2směnný režim:

ranní 4-12; odpolení 15- 23,00 (či podle situace, ale v obdobných časech), pracuje se i o víkendech (zvířata nepočkají).

Vhodná jak pro ženy tak pro muže.

Pracovní režim: 3xranní, 3x odpolední, 3x volno.

Smlouva na HPP, nástup co nejdříve.

Požadavky
  • ochota pracovat v daném směnném režimu a občas i o víkendech a svátcích
  • ochota ráno vstávat do práce
  • ochota pracovat u zvířat
Benefity
  • platové ohodnocení podle délky praxe v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon
  • stravenky