Dodavatel/koordinátor pro víza ze 3.zemí

Druh pozice
Brigáda
Referenční číslo
12-14-380856
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme spolupracovníky do týmu - dodavetele služeb zajištování Zaměstnaneckých karet a Shengenských víz pro naše budoucí zaměstnance

  • zajišťování legislativních požadavků jako je vyplnění a podání žádostí o víza na příslušné úřady
  • kontrola termínů na úřadech, dokládání podkladů
  • komunikace s žadateli o víza - předávání instrukcí a předávání vůči budoucímu zaměstnavateli
  • případné vyhledávání a doporučování kandidádů ze 3. zemí na pracovní pozice v ČR
  • organizace dopravy cizinců do ČR při prvním příjezdu
  • doporovod cizinců na příslušné úřady (OAMP)
  • zjišťování potřebných dokladů u našich Klientů a provádění procesem získání režimů pro zaměstnávání cizinců
  • podávání a kontrola hlášenek volných pracovních míst

a vše související

Vítáme spolupráci na IČO, Vaše služby zaplatíme dle vzájemně nastavených smluvních podmínek!

Můžeme se domluvit i na částečné dodávce služeb -dle toho, co je ve Vašich možnostech.

Požadavky
  • znalost platné legislativy
  • praxe v zajišťování pracovních povolení ze 3.zemí
  • znalost jazyka (ruština/ukrajinština, srbština, aj.apod) aby bylo možnos e s kandidáty domluvit
  • ideálně z Olomouckého kraje kvůli lepší komunikaci a výměně informací a podkladů -není však podmínkou, jste-li flexibilní
Benefity

odpovídající odměna

dlouhodobá spolupráce

vyšší objem práce v případě vzájemné spokojenosti