DLOUHODOBÁ BRIGÁDA V ODDĚLENÍ FINANCÍ | PRAHA 1

Druh pozice
Částečný úvazek
Mzda
130 - 150 Kč
Referenční číslo
121-1-405981
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte pracovat pro jednu z největších personálních agentur v ČR a staňte se součástí našeho přátelského týmu!

Hledáme studenty, maminky na mateřské/rodičovské dovolené na výpomoc ve finančním oddělení.

Časová kapacita: 15-20hod./týden, flexibilní rozvržení pracovní doby.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci na DPP/DPČ.

Co bude hlavní náplní Vaší práce?

  • administrativní podpora oddělení financí
  • správa složek zaměstnanců
  • práce s interními databázemi
  • skenování, třízení a archivace finančních a HR dokumentů
  • archivace složek do centrálního archivu
  • zasílání faktur na klienty
  • odesílání pošty
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření velkou výhodou
  • finanční nebo administrativní pracovní zkušenost vítána
  • nadšení pro finanční svět
  • znalost práce s balíčkem MS Office (Outlook, Excel)
  • pečlivost, loajalita, spolehlivost
Benefity
  • dlouhodobá spolupráce s možností kariérního růstu
  • občerstvení na pracovišti
  • dárky k životním jubileím, narozeninám
  • moderní kanceláře v Palladiu v centru Prahy
  • přátelský kolektiv :)