Distribuční specialista CZ a SK

Plný úvazek
Mzda
51 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-21-386356
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní farmaceutickou společnost hledáme seniorního specialistu pro distribuční centrum umístěné v Praze, který bude zodpovídat za Českou republiku a Slovensko.

DISTRIBUČNÍ SPECIALISTA CZ A SK

Řízení dopravy

  • Koordinace činností s vnitrostátními logistickými partnery a sledování jejich výkonnosti
  • Koordinace vracení zboží od koncového zákazníka
  • Zajištění, aby všechny logistické transakce byly v souladu s místními přepravními pravidly a zásadami a postupy společnosti
  • Příprava objednávek pro dodavatele dopravy a fakturace řízení nákladů na dopravu a administrativní úkony spojené s dohodou s logistickými partnery
  • Denní sledování a sledování dodávek zákazníkům a vnitřních pohybů

Správa domácích DC’s

  • Řízení zásob pro zajištění dodržování pravidel FEFO/FIFO
  • Zodpovědnost za fyzickou inventuru distribučních center v jednotlivých zemích
  • Sledování zásob v hlavních DC, předcházení nedostatku produktů, inventarizace v hlavních DC
  • Řízení pohybů zásob v SAP, dvouměsíční vytváření reportů zásob pro zákazníky
  • Koordinace likvidace prošlých zásob a nakládání s odpady podle národních předpisů
  • Příprava objednávek pro skladové dodavatele a fakturace řízení nákladů na skladování a administrativní úkony spojené se smlouvou s logistickými partnery

Postprodukční etiketovací činnosti

  • Koordinace místních činností v oblasti přeznačení v důsledku regulačních změn a poptávky ad hoc (výměna produktů mezi zeměmi)
Požadavky
  • Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru ekonomie, logistika
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Software: zkušenost v SAP, znalost Microsoft Excel, Office, TMS výhodou
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Klíčové kompetence: Spolupracuje, zaměření na zákazníka, přináší výsledky, strategické myšlení, řídí složitost
  • Silné analytické schopnosti
  • Vysoce zodpovědný, sebemotivovaný a na výsledek orientovaný člověk
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • 12 sick days
  • stravenky
  • multisport karta
  • počítač, mobilní telefon
  • příspěvek na životní pojištění