DISPONENT VÝROBY s NJ, 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
7-30-346009
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VÝROBA/PLÁNOVÁNÍ/PŘÍPRAVA/SKLADOVÉ ZÁSOBY + NJ = PLÁNOVAČ VÝROBY!

Jste to právě VY, kdo odpovídá uvedenému profilu? Pokud ano, neváhejte ani chvilku a zareagujte na tuto pozici!

Náplň práce Vám bude velmi dobře známá:

  • plánování výroby + udržování optimálního stavu skladových zásob
  • spolupráce s oddělením vývoje, kvality, produkce
  • plánování a vypisování zakázek obchodního oddělení
  • popř. zástup vedoucího oddělení po dobu nepřítomnosti

Jedná se o kancelářskou práci, žádné směny!

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • znalost NJ nebo AJ (komunikace se zahraničním vedením, kolegy)
  • MS Office
  • SAP výhodou
  • organizační schopnosti, odolnost vůči zátěži
Benefity
  • systém věrnostních prémií, roční prémie
  • každoroční navýšení mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • jazykové kurzy včetně letního intenzivního kurzu (v rámci pracovní doby)
  • možnost dalšího vzdělávání v rámci firemních kurzů
  • plnění různorodých projektů