DISPONENT NÁKUPU A LOGISTIKY JUNIOR | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-21-397769
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velmi zajímavou a dynamicky se rozrůstající firmu hledáme novou posilu na pozici DISPONENT NÁKUPU A LOGISTIKY.

Zkušenosti z podobné pozice se ti určitě budou hodit, ale zvládneš to případně i bez nich, všechno tě naučíme! Můžeš tedy být například i čerstvým absolventem.

Určitě se ale neobejdeš bez skvělé angličtiny (budeš ji používat na denní bázi a neminou tě ani občasné služební cesty do zahraničí) a selského rozumu.

Teď už k náplni práce:

  • Budeš plánovat výrobu, koordinovat její priority
  • Budeš plánovat a připravovat (administrativně) expedice zásilek
  • Budeš organizovat přepravu zboží, komunikovat se spedičními společnostmi apod.
  • Budeš připravovat exportní, importní a další dokumenty
  • Budeš plánovat nákup zboží a materiálu v našem MRP systému dle potřeb výroby
  • Budeš pravidelně komunikovat nejen s dodavateli a výrobou, ale také s centrálou společnosti v USA

Tak co, láká tě se pohybovat v supply chainu? Jestli ano, rádi ti povíme víc. Můžeš se na nás obrátit vícero způsoby:

  • Telefonicky - 720 748 828
  • E-mailem - jan.laluch@grafton.cz
  • Přes odpovědní tlačítko v tomto inzerátu

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v supply chainu, nákupu, plánování nebo logistice (nezáleží na délce praxe)
  • Velmi dobrá angličtina, nejlépe na úrovni C1
  • Logické myšlení a selský rozum
  • Flexibilita (občasné cesty do zahraničí)
Benefity
  • Roční bonusy
  • Týden dovolené navíc nad rámec ZP
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Služební cesty do zahraničí