LOGISTIK / TRANSPORT MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-21-406610
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici Managera dopravy pro externí logistiku. Máte praxi z obdobné pozice a domluvíte se anglicky nebo německy? Pojďmě si o práci popovídat...

A abyste nekupovali zajíce v pytli, tady je pár informací k náplni práce. Vaší každodenní prací bude:

  • řízení a koordinace - nákup / prodej vnitrostátní / mezinárodní přepravy
  • organizování / řízení přeprav ve spolupráci s dispečery a zákaznická podpora každodenního podnikání
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Angličtina nebo Němčina na komunikativní úrovni
  • Aktivní řidič
Benefity
  • stravenky
  • bonus na dovolenou a Vánoce
  • jazykové vzdělávání
  • profesní školení
  • mobilní telefon i k soukromým účelům