DISPEČER | SPECIALISTA DOPRAVNÍCH SLUŽEB | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
7-21-404312
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní firmy na Táborsku hledáme posilu do oddělení dopravních služeb. Pokud máte praxi jako DISPEČER či zkušenost se zaměstnáním v logistice, určitě čtěte dál! :)

Náplň vaší nové práce:

  • Zajištění fungování stávajících vnitrostátních a mezinárodních dopravních služeb
  • Komunikace s obchodními partnery a přepravci
  • Práce v systému Transporeon
  • Zajištění optimalizace dopravy
  • Odpovědnost za včasné doručení dodávek
  • Kontrola a schvalování přijatých faktur společně s dodržováním budgetu
  • Rozvíjení portfolia dopravců
Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání - logistický obor VÝHODA (nikoliv podmínka)

Zkušenosti na podobné pozici (ideálně jako dispečer)

Znalost softwaru Transporeon VÝHODOU

Angličtina na úrovni alespoň B1 (občasná komunikace se zahraničními klienty)

Znalost MS Office

Komunikativnost a obchodní smýšlení

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Stravenky