DISPEČER / KOORDINÁTOR SERVISU - PRAHA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
2-21-356815
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste komunikativní a máte organizační schopnosti? Mluvíte anglicky nebo německy?

Láká Vás práce v příjemném pracovním prostředí v menší firmě rodinného charakteru?

Přihlaste se na pozici DISPEČER/KOORDINÁTOR SERVISU.

Co by Vás čekalo:

  • plánování techniků na servisní zásahy u zákazníků
  • vyřizování objednávek na servis od zákazníků společnosti
  • zadávání a vyhodnocování servisních zakázek v systému SAP
  • komunikace s technickou podporou v regionálním centru a případně s výrobcem
  • podpora a komunikace s techniky
Požadavky
  • technické vzdělání (polygrafické vzdělání velkou výhodou, případně praxe v oboru)
  • anglický jazyk nebo německý jazyk na velmi dobré úrovni
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • proaktivita; orientace na zákazníka
  • reprezentativní vystupování
  • znalost SAP velkou výhodou
Benefity
  • roční bonus
  • mobilní telefon
  • služební notebook
  • penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • zkrácená pracovní doba (37,5hod./týden)
  • občerstvení na pracovišti
  • příjemné pracovní prostředí v menší firmě rodinného charakteru