DISPEČER BEZ JAZYKA | JIHLAVA | NÁSTUP IHNED

Referenční číslo
6-21-361014
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi v oblasti logistiky, jsi komunikativní a zvládneš pracovat pod tlakem?

Hledáme dispečera s alespoň krátkou praxí v oboru.

  • komunikace napříč společností - sklad, zákaznické centrum, obchodní oddělení, doprava
  • komunikace s dodavateli, spedičními společnostmi
  • objednávání přeprav
  • organizace práce řidičů, sledování vytížení vozidel
  • vedení příslušné dokumentace a evidence
  • reporting vedení
Požadavky
  • praxe v oblasti logistiky
  • odolnost vůči stresu
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • MS Office
  • cizí jazyky (AJ/NJ) výhodou
Benefity
  • mzda dohodou dle předchozích zkušeností v logistice
  • pravidelné měsíční bonusy a prémie
  • profesní vzdělání, možnosti jazykových kurzů
  • příspěvek na stravování
  • ubytování/příspěvek na ubytování