DIGITAL SPECIALIST, Florenc | 50 - 55 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
13-19-359262
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sociální sítě jsou Tvůj život, vyznáš se v online kampaních a zároveň bys rád svou práci kombinoval s offlinem? Pak jsi ten správný kandidát pro nás!

Co budeš mít na starosti?

  • tvorbu strategie digitální komunikace se zaměřením na funkcionalitu webu
  • tvoření obsahu pro sociální sítě a popisky produktů vč. textace newsletterů
  • koordinaci a briefing externích agentur pro digitální služby
  • přípravu lokální mediální kampaně a její vyhodnocení
  • občas se zapojíš i k produkci při přípravě eventů,
  • denní operativu a ad hoc úkoly (reporty apod.)

Lokalita: centrum Prahy - Florenc

Mzda: až 55 000 Kč/měs. dle zkušeností

Požadavky
  • zkušenost z marketingové pozice
  • znalost sociálních sítí - nástroje i obsah
  • SEO a content marketing (Google Analytics,..)
  • orientace v B2B ale i B2C
  • angličtina na komunikativní úrovni
Benefity
  • občerstvení na pracovišti
  • teambuildingy, večírky, společné snídaně, firemní akce