DevOps Engineer - configuration (nutno mít základy programování)

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340031
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Orientuješ se ve správě Windows i Linux serverů a Active Directory?
Hledáme DevOps Engineera, který nám pomůže se správou a konfigurací Teamcity, SonarQube, Errbit, Zabbix, Docker Image, repozitářů ad.
Měl bys mít background s programováním v některém jazyce (ideál C#, C++ nebo Ruby).

Používané cloudové systémy: cloud máme privátní, používáme také AWS, vlastní cloud je Linux OpenNebula, AWS a ještě používáme v našem datovém centru vCloud VMWare.

Sídlíme přímo na Evropské ve Vokovicích a máme skvělý způsob využití kanceláři a flexibilní pracovní dobu, kterou si všichni chválí.

Chceš vědět více? Pošli své CV a my se Ti ozveme.

Požadavky

- alespoň základní zkušenosti s vývojem
- angličtina pro občasný Skype a e-mail
- orientace ve správě serverů

Benefity

- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- 4 dny zdravotní volno/sickdays
- Možnost týden neplaceného volna
- Vzdělávací kurzy a školení
- Kafetérie a občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Vánoční prémie
- Firemní akce