Development director

Referenční číslo
16-16-348105
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost, pro kterou hledáme, je přední světový inovátor v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Zákazníkům nabízí unikátní produkt, svým zaměstnancům přátelskou atmosféru v základu rodinné společnosti a 6 platů ročně jako finanční bonus ;) Rostoucí společnost nyní opět rozšiřuje řady svého týmu a tak přišel čas možná právě na Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • Vedení týmu programátorů pomocí metodiky SCRUM
  • Řízení vývoje produktů podle zadání Product ownera / Ředitele společnosti
  • Zodpovědnost za plánování verze/sprintů a dodržování termínu a obsahu release
  • Rozvíjet a optimalizovat SW architekturu produktů a služeb společnosti
  • Tvorba a řízení procesů pro programování, testování, nasazování a monitoring aplikací.
  • Rozvoj kompetencí ve vývojovém týmu, nábor nových členů
Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • Zkušeností s vedením vývojových týmu v agilím prostředí
  • Znalost agilních metod řízení vývoje a moderních technologií pro vývoj desktop/SaaS aplikací
  • Schopnost řešit problémy a organizovat práci týmu
  • Perfektní mluvený a psaný projev v češtině a angličtině (min. úroveň B2)
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Možnost home office
  • Pružná pracovní doba
  • Služební notebook a telefont
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Nadšený tým technologicky pokročilé firmy