DEVELOPER C/C++ (QT)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340022
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi programátor a chceš, aby Tvá práce dávala smysl?
Pojď s námi vylepšovat lidské životy.
Pomáhal bys nám navrhovat SW architekturu grafické platformy pro řízení medicínských přístrojů a kódoval softwarovou obsluhu hardwarových rozhraní těchto přístrojů.
Implementoval dotyková grafická uživatelská rozhraní v prostředí Qt frameworku (Windows i Linux).

Úzce by jsi spolupracoval na vývoji přístroje s ostatními členy týmu.

Do projektů jsme zapálení a střídáme si pracovní místa tak, aby se nám co nejlépe o dané věci komunikovalo, má to velký úspěch viditelný nejen při progresu projektu, ale také na viditelné spokojenosti celého týmu :-).

Pokud jsi technický příznivec, půjčíme Ti i nějaké testovací stroje i k soukromým účelům :)).

Neváhej a napiš.

Požadavky

- Aktivní zájem o obor
- Znalost a zkušenost s programováním v C/C++
- Výhodou je znalost Qt
- Angličtina na úrovní technické dokumentace

Benefity

- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Zajímavé technologické projekty z medcal oboru
- Příjemné pracovní prostředí
- Dovolená 5 týdnů
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost delšího neplaceného volna
- Vzdělávací kurzy a školení
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Kafetérie a občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Firemní akce