Dělník ve výrobě, Jihlavsko, přímo do kmenu !

Plný úvazek
Mzda
21 000 - 23 000 Kč
Referenční číslo
6-21-341032
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě, kde Vám nabídnou odpovídající finanční ohodnocení a k tomu ještě náborový příspěvek 20 000 - 30 000 Kč ?

My naopak hledáme zájemce o práci ve výrobě, ideálně se strojírenským vzděláním, kteří se nebojí práce ! Přímo do KMENOVÉHO STAVU !

Nemáte zatím žádné zkušenosti s prací ve výrobní firmě? Ani to pro nás není překážkou, na každou profesi Vás důkladně zaškolíme.

Požadavky
  • vyučen/SŠ ideálně ve strojírenském oboru
  • práce s měřidly VÝHODOU
  • orientace ve výrobní a technické dokumentaci VÝHODOU
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • 13. plat
  • příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost profesního růstu
  • opravdu široký výběr volnočasových aktivit a vstupenek na různé sportovní i rodinné akce