DĚLNÍK / DOPRAVA AŽ DO PRÁCE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
24 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-30-337421
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Relativně snadná obsluha stroje ve výrobě, příležitost i pro absolventy strojního zaměření. Ochota pracovat ve třísměnném režimu (volné víkendy) nebo možnost i 12ti hodinových směn - záleží na Vašem výběru.. Výhodu mají kandidátu, kteří již mají zkušenosti z výrobní společnosti. Práce je vhodná pro muže i ženy, důležitá je manuální zručnost – sami si budete provádět jednoduché opravy či seřízení stroje.
Zkušební doba je na 3 měsíce, která je na jednu nebo tři směny.
Průměrná reálná mzda na 3 směny je 26 000 a na 12ti hodinový režim 28 000 Kč hrubého. K tomu jsou ovšem příplatky za směnnost a 13. mzda v plné výši.
Nástup možný ihned.

Požadavky

- technické vzdělání nebo alespoň krátká praxe ve výrobě
- zručnost a samostatnost
- ochota pracovat ve třísměnném nebo 12ti hodinovém režimu - záleží na vlastním výběru

Benefity

- osobní příplatek podle individuálního hodnocení
- 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
- příspěvek na penzijní připojištění
- věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
- 5 týdnů dovolené
- příplatky za práci o víkendu, práci přesčas
- dotované závodní stravování (oběd za 25 Kč a 35 Kč), firemní kantýna
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- dotovaná autobusová doprava do zaměstnání (ze směru Vladislav, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou, Moravské Budějovice, Želetava)
- další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)
- poskytnutí pracovních oděvů