DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
18 000 - 24 000 Kč
Referenční číslo
6-30-338207
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme operátory do výrobní společnosti, je nám jedno jestli jste žena či muž, ale hlavně mít ochotu pracovat ve třísměnném provozu (po –pá). Praxe zde není nutná, na vše potřebné Vás zaučíme. Obecně se dá říct, že se jedná o manipulaci s komponenty či polotovary pro automobilový průmysl a převážně je to práce ve stoje. Na pracovišti nebudete sami, proto je důležitá i týmová spolupráce.
Nabízíme zajímavé ohodnocení a příplatky.
Nástup je možný ihned!

Požadavky

- manuální zručnost
- dobrý zrak pro běžnou vizuální konrolu
- ochota práce ve třísměnném provozu

Benefity

práci po roce na dobu neurčitou
dotované závodní stravování
náborový příspěvek 5.000,- Kč
odměna za doporučení zaměstnance 3.000,- Kč
odměna za třísměnný provoz 1.000,- Kč/měsíc
příplatek za odpolední směnu 16,- Kč/hod
příplatek za noční směnu 21,- Kč/hod
příspěvek na dopravu až 1.500,- Kč /měsíc
příspěvek na zdraví 500,- Kč /měsíc
bonus za odpracované roky, životní jubilea apod.
dny volna navíc