Databázový Administrátor - Oracle

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
2-16-348551
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nového kolegu pro náš tým podpory Oracle Run. Budete zodpovědní za správu databází Oracle, včetně konfigurace, zálohování a obnovy, vysoce dostupných testů DR, zabezpečení a vyladění výkonu..

Pro tento tým je k dispozici také podpora dodavatele ORACLE, která poskytuje technické konzultace a pomoc s kritickými problémy.

Náplň práce:

· Správa a údržba databáze Oracle

· Sledování výkonu a kapacity databáze za účelem minimalizace rizika výpadků systému, vyladění výkonu

· Oprava, aktualizace verzí, správa záloh, správa clusterů

· Technické konzultace a doporučení týkajících se technické architektury

· Spolupráce s interními podpůrnými týmy během výpadků služeb, rozšíření kapacity nebo údržby infrastruktury

· Podpora on Call (rotace v týmu cca jeden týden co 2 měsíce)

Požadavky
  • Pokročilé administrační schopnosti Oracle DB 11g / 12c / 18c
  • Zkušenosti s nastavením a správou systému Oracle RAC a Data Guard
  • Zkušenosti s prostředím Linux
  • Středně pokročilá angličtina
  • Znalost programování SQL (PL/SQL) nebo Shell skriptování je plus
  • Ochota se učit
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Firemní auto nebo příspěvek
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy