Databázový Administrátor

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-16-376803
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člena týmu DBA, který je zodpovědný za sledování a údržbu databází celé skupiny. Tato role úzce spolupracuje s vývojáři DB, provozem IT a týmem DevOps.

  • instalovat a konfigurovat databázové servery
  • navrhovat procesy zálohování pro server a související data
  • poskytovat komplexní technickou podporu a řešení problémů
  • plánovat a provádět pravidelnou údržbu serveru
  • vytvářet postupy správy databáze
Požadavky
  • 2 a více let zkušeností s administrací RDBMS (PostgreSQL je obrovské plus)
  • pokročilé znalosti struktury databáze
  • znalost Unix / Linux
  • zkušenosti s návrhem nebo implementací vysoce dostupné a vysoce výkonné architektury
  • komunikativní angličtina i čeština - ústní i písemná
  • zkušenosti s GIT (nebo jinými nástroji pro správu verzí), Bitbucket a GitHub by byly velkým plusem
  • výhodou je znalost NoSQL DB (Mongo, Elastic) a (RabbitMQ, Kafka)
  • výhodou je zkušenost s agilním vývojem nebo DevOps
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • možnost práce z domova
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • cafeteria
  • vzdělávací kurzy
  • sportovní akce a firemní eventy
  • relax room na pracovišti (stolní fotbal, šipky, billiard)