DATA ANALYST| vhodné pro juniory | možnost HO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-7-406388
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš spočítáno, co chceš v životě dělat? Jsou tvým vysněným oborem čísla? Ekonomie, reporty a analýzy, je pro tebe, to pravé ořechové?

  • Opravdu to bude hodně o číslech - EXCEL na denní bázi
  • Čeká tě práce s interním systémem SAP
  • Budeš vytvářet reporty, finanční analýzy
  • Hlídat a nastavovat správná ekonomická KPI
  • Komunikovat se zahraničními pobočkami a centrálou

Po zaučení nabízíme možnost pracovat full remote. :)

Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • AJ na velmi dobré úrovni, min. B2(denní komunikace)
  • Pokud budeš mít němčinu na komunikativní úrovní, tak to by bylo super, ale není to podmínka
  • Zkušenost na obdobné pozici, klidně školní praxe :)
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • Sick days
  • Příspěvek do Cafeteria programu
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy, příspěvek na vzdělávání