Customer support specialist, 41 500 Kč/měs. - nové kanceláře v Karlíně!

Plný úvazek
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
41 500 Kč
Referenční číslo
13-1-382477
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro top brand z L.A. hledáme pracovníky zákaznické podpory. Ničeho se neboj, nejedná se o žádný prodej, ale o písemnou komunikaci se stávajícími klienty :) Budeš odpovídat na jejich dotazy především e-mailem, ale také např. přes Facebooku apod. Hledáme usměvavé tváře, které podpoří současný tým Customer supportu. Máš-li skvělou angličtinu a chuť zkusit něco nového, ozvi se nám!

Náplň práce:

  • písemná komunikace se zákazníky z celého světa
  • zpracování vytvořených objednávek
  • koordinace objednávek, komunikace s kolegy z logistiky
  • spolupráce s grafiky a kreativci

Mzda: fixní 41 500 Kč/měs

Spolupráce: od 15.11. – 31.12.2021, možnost prodloužení tu je!

Úvazek: HPP nebo DPČ, dle Tvých preferencí

Lokalita: Karlín – nové kanceláře, startupové prostředí

Požadavky
  • nutná znalost angličtiny na úrovni C1
  • zkušenost z administrativy nebo zákaznického servisu
  • pozitivní přístup k práci, proaktivita
  • úsměv na tváři :)
Benefity
  • home office
  • meetupy, večírky, snídaně, teambuildingy – nudit se tu nebudeš
  • v officu je Xbox pro odreagování
  • neustále plná lednička, káva, čaje, limonády – hlady ani žízní u nás neumřeš :)
  • skvělé pracovní prostředí, nové kanceláře