Customer Care Representative

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
3-6-377913
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici zástupce péče o zákazníky, který bude podporovat předprodejní a poprodejní procesy, pomáhat našim zákazníkům a obchodnímu oddělení společnosti.

Vaší náplní práce bude:

  • poskytování informací pro zákazníky ohledně dostupnosti, očekávaní dodávky a další podrobnosti spojené se zakázkou
  • poskytování informací o nabídce služeb, pomoc při výběru služeb, řešení nedorozumění a sporů, koordinaci mezi kolegy, aby všechny zakázky byly vyřízeny v co nejkratší době
  • podpora manažerů, supervisorů, technických pracovníků
  • podílet se na zlepšování procesů, postupů

Nástup co nejdříve, výkon práce v Brně v areálu CTP Ponávka.

Požadavky
  • angličtina na úrovni C1 - telefonická i emailová komunikace s rodilými mluvčími
  • skvělé komunikační schopnosti
  • zkušenost se zákaznickým servisem je velikou výhodou
  • znalost MS Office
  • proaktivita, se smyslem pro detail, prozákaznický přístup
Benefity
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • 5 dnů sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Plně hrazené skupinové životní pojištění