ZAJIŠŤOVÁNÍ KVALITY l TOP MZDA

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
5-21-342493
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se zajišťováním kvality v prostředí automotive společnosti? Znáte VDA2, FormelQ, PPAP? Pak jste náš člověk!

Co má na starost specialista Customer assurance?

  • Pečuje o zákazníka (zákaznický servis a vzorkování k zákazníkovi)
  • Komunikuje se zákazníky (Škoda Auto, SAS Automotive, GM, Magna…..)
  • Spravuje reklamační systém ISQ a vyhodnocuje plnění otevřených reklamací od zákazníků
  • Spravuje a eviduje garanční reklamace od zákazníků a komunikuje nápravná opatření k zákazníkům
  • Eviduje a schvaluje faktury od zákazníků, u kterých vyhodnocuje plnění stanovených cílů
  • Připravuje podklady pro přezkoumání vedením, týdenní reporting a denní operativní porady

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis!

Požadavky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxe v automotive
  • ŘP skupiny B
  • Dobrá znalost MS Office (SAP výhodou)
  • Znalost nástrojů kvality
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Firemní vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práce v jednosměnném provozu