Country Manager | e-payments

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
19-26-366672
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Propojit platební bránu s e-shopem je dnes standard, a prodat takové řešení je job pro "obyčejného" account managera. Ale vymyslet monetizaci internetového obsahu, nasadit na to robustní, bezpečné a spolehlivé řešení - to už chce větší kalibr.

Právě takového člověka hledáme!

Odpovědnosti:

  • budování „kanceláře od nuly“
  • navázání úzkých vztahů s bankami a dalšími dodavateli platebních nástrojů
  • příprava a implementace plánu zapojení zákazníků
  • provádět měsíční monitorovací schůzky s klíčovými klienty
  • formování a popis potřeb zákazníků na základě analýzy trhu
Požadavky

Kdo jste?

  • více než 5 let manažerských zkušeností v obchodní sféře v internetovém průmyslu nebo v oblasti plateb a finančních transakcí
  • angličtina na komunikativní úrovni (spolupráce se zahraničím)
  • ruština/ukrajinština výhodou
  • zkušenost s budováním a vedením týmu
  • pracovní zkušenosti s mezinárodními společnostmi nebo hráči na místním trhu plateb
  • analytická mysl - shromažďovat a zpracovávat informace o trhu k rozvoji na místním trhu
  • pochopení jednání konkurence, předvídání vývoje trhu
  • flexibilita - e-obchod a platební průmysl se rychle mění, takže každý den musíte sledovat trendy a nové produkty
Benefity

Být u toho jako jeden z prvních.

...a až přijde na porcování medvěda, tak být jako první ve frontě.

Samozřejmostí pak jsou: hlavní pracovní poměr, slušná fixní mzda, pracovní nástroje potřebné k vykonání práce.