COST MANAGER

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-5-374466
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s přípravou a rozpočtováním stavebních zakázek? Chcete využít angličtinu?

Máme pozici pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:

  • příprava výměru prací, stanovení dodávek a odpovídajících cen prací
  • při změně projektu - kontrola nacenění
  • odpovědnost za fakturace dodavateli (schválení plateb)
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • pravidelný reporting
Požadavky
  • stavební vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici 3 roky (ideálně na pozici přípravář nebo rozpočtář z realizační firmy)
  • znalost MS Office a rozpočtových programů Kros, RTS
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • čtvrtletní bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací programy
  • teambuildingové a sportovní akce