COOL příležitost (nejen) pro absolventy v Aténách - zákaznická podpora v češtině

Referenční číslo
16-6-355323
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přemýšlíš, jak v současnosti nastartovat svou kariéru, a zároveň bys rád cestoval a užíval si?

Tak to pro tebe máme jedinečnou příležitost práce v Aténách!

Co si pod tím představit?

  • Budeš součástí mezinárodní firmy, která působí v mnoha městech po světě.
  • Firma zajišťuje zákaznické centrum pro celosvětově známé firmy, kam se zákazníci obrací, když potřebují pomoct a poradit s jejich produktem, aktualizací, apod.
  • Na starosti dostaneš konkrétní firmu a produkt, nic neprodáváš, nejedná se o aktivní linku. Hovory pouze přijímáš a lidem radíš, jak danou situaci řešit, na jaký servis nebo prodejce se obrátit. Podporu poskytuješ nejen po telefonu, ale také na on-line chatu a po mailu.
  • Komunikace se zákazníky probíhá v češtině, pro komunikaci s dalšími kolegy využiješ angličtinu.
  • Firma ti zajistí letenku, na prvních 14 dní zaplatí ubytování a zajistí realitku, která ti pomůže najít bydlení.
  • Po celou dobu pro tebe bude fungovat podpora - v ničem nezůstaneš sám. Dostaneš informace, co je třeba zařídit před odletem, po příletu a s každou další situací se budeš mít na koho obrátit.
  • Přímo v Atenách je komunita dalších Čechů, se kterými se můžeš propojit.
  • Směny se plánují dopředu, máš možnost vyjádřit své prefrence a volný čas využít k cestování a poznávání jak pevninského Řecka, tak i ostrovů.
Požadavky

Co jsou tvé předpoklady, abys ve výběrku uspěl?

  • Rozhodně je potřeba mít v první řadě chuť a odhodlání se relokovat. :)
  • Dalším předpokladem je komunikativní angličtina, aby ses v místě obstojně domluvil.
  • A v neposlední řadě příjemná osobnost, která dokáže poradit s problémem, nebojí se komunikovat, je otevřená a má týmového ducha.
Benefity

Co bude tvá odměna krom spousty nových zážitků?

  • Relokační balíček zahrnující letenku, ubytování na 2 týdny a podporu s hledáním ubytování.
  • Slevy v místních restauracích, obchodech a sportovních centrech.
  • Plnohodnotné zdravotní pojištění, možnost lékařské péče i u firemního lékaře.
  • Firemní akce, společné aktivity s kolegy.
  • Hrazené kurzy řečtiny.
  • Pokud ve firmě zůstaneš celý rok, získáš také 13. a 14. mzdu jako bonus.