CONTROLLING MANAGER ve VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Plný úvazek
Mzda
130 000 - 150 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-3-400376-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti controllingu pro výrobní společnost nebo pokročilé zkušenosti z BIG 4 a chuť se posunout do controllingu v průmyslovém výrobním závodu? Hledáme zkušeného CONTROLLING MANAGERA pro prestižní mezinárodní společnost.

Co Vás na pozici bude čekat?

  • Odpovědnost za řízení rozpočtu, řízení nákladů
  • Spolupráce na strategickém plánování/ tvorbě finančního plánu
  • Odpovědnost za finanční procesy, reporting, budgeting, forecasting, účetní uzávěrky
  • Analýza finančních výsledků i výsledků provozu
  • Tvorba analýz podporujících strategická rozhodnutí
  • Predikce vývoje
  • Podpora auditů
  • Reporting
  • Vedení šikovného týmu, se kterým se Vám bude dařit dosahovat kýžených finančních výsledků a úspory nákladů!

Zajímá Vás více informací? Zašlete svůj životopis!

Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti finančního controllingu z výrobní společnosti nutností
  • Znalost fungování procesů v rámci průmyslového provozu
  • Znalosti v oblasti kapitálových nákladů a řízení zásob
  • SAP, Excel
  • Plynulá znalost ČJ a AJ (denní využití slovem i písmem)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil k soukr. využití
  • Sick days
  • příspěvek na volný čas 1000 Kč/měs.
  • životní a penzijní pojištění
  • karta Multisport
  • finanční bonus
  • a další!