CONTROLLER SENIOR - ROKYCANSKO

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-7-403867
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti controllingu? Komunikace v angličtině či němčině Ti nedělá problém? Dej nám o sobě vědět.

Budeš zodpovědná/ý za:

  • Zodpovědnost za přípravu denních a měsíčních reportů
  • Pravidelná kontrola nejdůležitějších podnikových nákladů
  • Příprava podkladů pro měsíční závěrky
  • Ad hoc analýzy
  • Spolupráce na čtvrtletních a ročních inventurách
  • Zástup vedoucího v době dovolené, nemoci
Požadavky
  • SŠ vzdělání, vzdělání ekonomického směru nebo VŠ výhodou
  • Znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou
  • Znalost MS Excel podmínkou, znalost SAP výhodou
  • Pečlivost, logické a analytické myšlení
Benefity
  • stravenky

5 týdnů dovolené

  • bonus na dovolenou a Vánoce
  • jazykové kurzy
  • profesní školení (MS Office, interní systém)
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • standardní dovolená