FINANCIAL CONTROLLER | LIBEREC | až 65 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
11-7-395270-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti controllingu v automotive či jiné výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Výborně, potom mi neváhejte zaslat Vaše CV.

Co budete mít CONTROLLER S AJ na starosti?

  • plánování a analýzu prodejních objemů a tržeb, analýza profitability projektů
  • tvorbu cenových dohadů, prodejních cen
  • plánování a analýzu materiálových nákladů, správu kmenových dat
  • spolupráci se střediskem sdílených služeb a centrálou
  • reporting
Požadavky
  • VŠ vzdělání (ideálně se zaměřením na ekonomii, podnikové finance)
  • praxe v oblasti controllingu výrobní společnosti
  • práce se sadou MS Office - Excel
  • znalost SAP
  • AJ na komunikativní úrovni (B2)
  • analytické myšlení
Benefity
  • 5 týdnů placené dovolené
  • pružná pracovní doba (7,5hod/den)
  • dotované závodní stravování
  • závodní lékař, zdravotní preventivní program
  • vzdělávací program, jazykové vzdělávání
  • roční bonus ve výši 0 - 150% měsíčního platu
  • sportovní a kulturní akce
  • poradenství zaměstnancům hrazené zaměstnavatelem
  • karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem)