CONTROLLER JUNIOR

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-11-345028
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • analýza nákladů, výnosů, pohledávek a závazků ve výrobním závodu
  • zodpovědnost za správnost účtování a za evidenci a archivaci účetních dokladů, kontrola správnosti a úplnosti účetních dokladů
  • poskytování informací ke zpracování podkladů pro účetní a daňové výkazy podniku
  • zpracování denní a měsíční závěrky ve svěřeném úseku činností, zajištění finančních a statistických dat
  • spolupráce na finančním plánu a finančních výkazech, finanční reporting
Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru min. 3 roky (v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti)
  • znalost aj na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC (MS Office) a SAP (velkou výhoodu)
  • znalost českých a mezinarodnich učetnich standartů
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavý příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Hrazené stravování
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce