Continuous Improvement Engineer

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-18-348165
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás hledat možnosti zlepšení výrobních procesů? Lean a optimalizace jsou Váš denní chleba?

Pokud jste také zběhlý/-á v komunikaci v anglickém jazyce a chcete pracovat v mezinárodní výrobní společnosti, přihlašte se. Rádi Vás poznáme.

Budete řešit kompletní procesy ve společnosti a propočítávat možnosti zlepšení. Analyzovat výrobní procesy a optimalizovat je.

Požadavky
  • Praxe jako Inženýr zlepšování procesů, Continuous Improement Engineer či na obdobné pracovní pozici
  • Zkušenost z výrobního podniku
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost výrobních procesů
  • Znalost možností zlepšování procesů
  • Výhodou je znalost ISO a principů ochrany životního prostředí
Benefity

5 týdnů dovolené

stravenky v hodnotě 100 Kč

kafeterii 200 Kč/měsíc – po zkušební době

příspěvek na dopravu

příspěvek na penzijní připojištění (1 – 3 %) a životní pojištění (623 Kč/měsíc)