CONSUMER EXPERIENCE MANAGER - PART-TIME - až 47 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
45 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
13-19-360019
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tabáková společnost s globálním působením přichází s příležitostí v podobě pozice Consumer Experience Manager na poloviční úvazek. Máte-li předchozí zkušenosti s aktivací produktu z FMCG, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:

  • Návrh a příprava zákaznické strategie
  • Využívání aktivačních nástrojů pro analýzu trhu
  • Sledování a vyhodnocování efektivnosti aktivačních programů
  • Příprava doporučení ke změně strategie firmy, aby bylo dosaženo stanovených KPIs
  • Vytváření reportů a prezentací s výstupy
  • Úzká spolupráce s marketingovým a právním oddělením a externími agenturami
  • Plánování rozpočtu a následný reporting

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4

Mzda: 45 000 - 47 000 Kč/měs.

MOŽNOST PRACOVAT NA HOME OFFICE - občas nutnost docházet na schůzky do kanceláře.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • Zkušenost s aktivací produktu směrem k zákazníkovi nutností
  • Zkušenost z FMCG sektoru
  • Orientace v B2C
  • Analytické myšlení
  • MS Office - pokročilá znalost Excelu (tvorba analýz)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
Benefity
  • Možnost práce na home office
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny ředitelské volno
  • 20 sick days
  • Roční bonus (7,5%)
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • Mobilní telefon