CONSULTANT SYSTÉMOVÉ INTEGRACE s AJ, až 90 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
7-10-347536
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud máte praxi v oblasti integrace interních a externích systémů, znáte technologie SAP PI/PO, WSO2 ESB, WSO2 API Manageri a umíte opravdu dobře anglicky, je toto příležitost právě pro Vás. Hledáme kandidáta na pozici KONZULTANT SYSTÉMOVÉ INTEGRACE!

Co by Vás čekalo:

Podpora a rozvoj systémové a procesní integrace interních a externích systémů

Podpora projektových požadavků a testování nových integračních procesů

Používané technologie SAP PI/PO, WSO2 ESB, WSO2 API Manager

Znalost SOAP, REST, principu fungování web services

Základní znalost vývoje v Java/Spring

Zkušenost s monitoringem integrace a jejími principy

Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání (odpovídající technické zaměření)
  • AJ na pokročilé úrovni
  • pokročilá znalost PHP nebo jiného programovacího jazyka
  • praxe v oblasti integrace
  • znalost prostředí SAP a jazyka ABAP výhodou
  • znalost databází výhodou – PostgreSQL či jiná SQL databáze, datové modelování
  • plánovací a organizační předpoklady
  • vysoká motivace, sebeřízení
  • orientace na dosažení stanovených cílů pracovního týmu
  • ŘP sk.B, ochota cestovat
Benefity

5 týdnů dovolené

Stravenky

Příspěvek na penzijní připojištění

Vzdělávání a systematický osobní rozvoj

Příležitost k profesnímu růstu

Pružná pracovní doba

Placené volno nad rámec zákoníku při významných životních událostech