Construction Project Manager

Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč
Referenční číslo
16-40-345474
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní stavební společnost hledáme manažery stavebních kancelářských projektů v Brně.

Project manager bude plně zodpovědný za realizaci svěřeného projektu, přičemž konkrétní činnosti zahrnují:

  • Výběrové řízení - příprava rozpočtů a koordinace výběrových řízení ve spolupráci s kolegy z oddělení nákupu. Vyhodnocování obdržených nabídek, jmenování subdodavatelů.
  • Zpracování objednávek a faktur - vytváření objednávek pro dodavatele, příprava k internímu schválení a podpisu, napojení na rozpočet, jeho rozdělování dodavatelům. - Kontrola a zpracování přijatých faktur.
  • Vedení stavby - příprava hlavních plánů a odpovědnost za dodržení termínů; kontrola kvality a postupu prací na staveništi; vedení „kontrolních dnů“ s dodavateli, provádění pravidelných bezpečnostních kontrol na místě, sledování utrácení peněz, udržování stavebních nákladů v dohodnutém rozpočtu.
  • Komunikace s dodavateli elektřiny, plynu a vody, zajištění dostatečné kapacity na místě a uzavření smluv.
  • Předání hotových nemovitostí s povolením klientům
  • Odpovědnost za včasné dodání nemovitostí s platnými povoleními.

Další práce spojené s předprojektovou i stavební fází projektu, úzká spolupráce s ředitelem regionálního rozvoje.

Požadavky
  • VŠ technického směru (stavební fakulta)
  • min. 2 roky praxe na pozici stavbyvedoucí nebo projektový manažer
  • Zkušenost s průmyslovou výstavbou výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • vynikající komunikační schopnosti
  • nestereotypní perspektivní a stabilní práce v mezinárodní developerské společnosti
  • automobil, telefon, notebook
  • bonusy
  • zahraniční teambuildingy