COMPANY LAWYER junior | Vysočina

Referenční číslo
6-17-358736
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte ukončené právní vzdělání a chcete získat zkušenosti v mezinárodní společnosti? Do týmu právního oddělení hledáme právníka / právničku.

Jedná se o stabilní dlouhodobou spolupráci s výkonem práce na Vysočině. Hlavní právní oddělení je na centrále společnosti. Vy budete součástí menšího týmu, který se specializuje na pozemkové věci.

Chcete znát bližší informace? Neváhejte se na nás obrátit s doložením životopisu v anglickém jazyce. Spojíme se s Vámi.

Jaké úkoly Vás na této pozici čekají:

  • právní úkony související s novými developerskými projekty
  • řešení pozemkových záležitostí
  • příprava návrhů smluv (předkupní / kupní smlouvy, věcná břemena, smluvní podmínky, atd.)
  • podklady pro banky a následné financování projektů
  • komunikace se soudy, bankami, obcemi a úřady
  • obstarávání potřebných dokumentů pro úřady
  • reporting a komunikace s vedením společnosti
Požadavky
  • ukončené VŠ právní vzdělání
  • výborná znalost AJ slovem i písmem
  • znalost českého práva
  • MS Office na velmi dobré uživatelské úrovni
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost ve svěřených úkolech
  • výborné komunikační dovednosti, týmová spolupráce
  • chuť učit se novým věcem!
Benefity

Nabízíme Vám:

  • zaučení po boku zkušených právníků
  • práci v mezinárodním prostředí
  • získání zkušeností v oblasti Real Estate
  • postupný růst z hlediska odpovědnosti a kompetencí
  • denní využití angličtiny
  • prostředí dynamické firmy
  • profesionální a zároveň přátelský a podporující tým
  • účast na vzdělávacích seminářích
  • team buildingové aktivity

Nástup možný ihned / dohodou.