COMMUNICATIONS MANAGER | CENTRAL EUROPE | 70 000 CZK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
6-19-368231
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ne každá firma vnímá komunikaci jako důležitou součást úspěšného fungování. U nás je tomu jinak!

Tím spíše, že komunikace proudí napříč několika zahraničními pobočkami. V čem vidíme Vaši důležitost a co budou Vaše úkoly?

  • zodpovědnost za řízení interní komunikace v našich výrobních závodech (CE)
  • částečně řízení externí komunikace v lokálním závodě (CZ)
  • doručování klíčových zpráv, ať už v rámci skupiny nebo na lokální úrovni
  • budování značky zaměstnavatele
  • tvorba a správa různých komunikačních kanálů
  • příprava akcí pro zaměstnance i veřejnost
  • podpora při organizaci významných návštěv závodu
  • spolupráce s oddělením marketingu při tvorbě kampaní a jejich obsahu (plakáty, videa, prezentace, překlady, apod.)
  • příprava a realizace projektů
  • podpora místních médií, PR
  • řízení krizové komunikace
Požadavky

Jak si Vás představujeme?

  • máte zkušenosti na stejné pozici min. 3 roky
  • mistr českého jazyka s nadáním a citem dát ta správná slova na papír
  • budete komunikovat do našich zahraničních závodů, takže angličtinu ovládáte na profesionální úrovni
  • pokud máte i plynulou němčinu, tak Vám snad už objednáváme židli do kanceláře (nemusí být na profi úrovni - stačí, když se domluvíte)
  • zkušenosti s řízením projektů na úrovni mezinárodního týmu vítáme
  • máte velmi dobré prezentační schopnosti, takové to kouzlo osobnosti
  • nechybí Vám otevřenost a kreativní myšlení
  • čeká Vás cestování i mimo ČR, takže řidičský průkaz je nutností
  • aktuálně vše řešíme 100% Home Officem
  • možnost spolupráce jako OSVČ / nebo klasický zaměstnanecký poměr
  • 100% Home Officu
  • týden dovolené navíc
  • pravidelné finanční bonusy
  • Cafeteria 800 Kč / měs.
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky