Communication & training Specialist

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-8-351140
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme "matadora" školitele a trenéra, který se nebojí výzev! Jste kreativní a umíte školení podat i zábavnou a interaktivní formou? Dokážete lidi pro svoji práci nadchnout? Angličtinu umíte, jako když bičem mrská?

Tak jste náš člověk!

Co potřebujeme je někdo, kdo si hravě poradí s balíčkem MS Office, nejvíce s Powerpointem, dokáže místo nudných školících materiálů zapojit i Youtube, Photoshop a moderní technologie mu nejsou cizí.

Na starosti budete mít provádění veškerých komunikačních, marketingových a výcvikových plánů, účast na různých projektech, příprava a tvorba školení a zvolení vhodných kanálů pro sdílení informací s koncovými uživateli a další.

Náš člověk by měl mít minimálně 4 roky zkušeností s něčím obdobným a nejlépe z velké mezinárodní společnosti.

Nástup ihned

Lokalita Praha 4

Požadavky
  • plynulá angličtina
  • zkušenosti z oboru min. 4 roky
  • výborné komunikační dovednosti
  • znalost MS Office
  • další programy jako Photoshop výhodou
Benefity
  • 5 weeks of holidays
  • 2 Sick days
  • Meal vouchers
  • Referral bonuses
  • Multisport card
  • Refreshment in the office
  • Work on interesting projects
  • Professional development
  • Active use of foreign languages
  • Competitive salary and many other interesting benefits