Čistá poklidná výroba 21 00 - 23 000 Kč !!

Plný úvazek
Mzda
21 000 - 23 000 Kč
Referenční číslo
3-18-356273
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci?

Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!

Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Co budete dělat?

  • na výrobních linkách budete ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu
  • budete pracovat s jemnými a drobnými komponenty
  • nejdená se však o pásovou výrobu!

Práce je ve směnném provozu.

Ideálně i pro uchazeče BEZ ZKUŠENOSTÍ

Požadavky
  • Žádné specifické, vše Vás naučíme
  • manuální zručnost a šikovnost
  • schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Pravidelné bonusy
  • Pokud se Vám bude dařit, můžete kariérně růst
  • V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy