CHEMICKÝ INŽENÝR| vhodné pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-4-405821
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • sleduje vývoj vědecko-technických poznatků v technologických procesech a jednotkových operacích pověřené oblasti chemické výroby
  • navrhuje přechod z laboratorního měřítka do poloprovozního a následně provozního měřítka výroby ve spolupráci s výzkumným a vývojovým pracovníkem
  • navrhuje design nových klíčových aparátů a procesů (zejména reaktory, rektifikační a absorpční kolony, materiálová a entalpická bilance procesů)
  • podílí se na ekonomickém vyhodnocení výrob z hlediska materiálové a energetické bilance provozovaných a/nebo nově navrhovaných procesů a aparátů
  • podílí se na designu, nájezdu a optimalizaci nových výrobních postupů aplikací nejnovějších vědeckých poznatků a technik
  • poskytuje servis stávajícím provozům z pohledu chemicko-inženýrských výpočtů, návrhu zařízení a optimalizaci výroby
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oblasti chemie (ideálně aplikovaná chemie, chemie a chemická technologie, chemie a technologie materiálů, chemie, technologie a vlastnosti materiálů, chemické a procesní inženýrství, polymerní materiály, kompozity nebo technologie
  • AJ na komunikativní úrovni (i písemné)
  • Znalost chemicko-inženýrských výpočtů
  • Práce v simulačních programech výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou (37,5h týdně)
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • v případě relokace příspěvek na ubytování