CHEMICKÝ INŽENÝR | START-UP

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-4-365989
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nově vybudovanou společnost v Pardubicích se otevírá příležitost pro kandidáty z chemického oboru.

Hledáme člověka s motivací pracovat pro start-up.

Co Vás na pozici čeká?

  • zlepšování chemických procesů v závodě a podílení se na plánu inovací
  • tvorba a zlepšování uživatelských příruček a dokumentů souvisejících s produktem
  • řízení investic a zajištění pravidelné údržby závodu
  • zajištění případných oprav
  • zpracování vývojových diagramů
Požadavky
  • vzdělání chemického zaměření - ideálně VŠ
  • zkušenosti v oblasti procesního engineeringu z chemického oboru vítány
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • komunikativní úroveň AJ (zahraniční vedení)
  • zkušenosti s AutoCadem

Životopisy zasílejte v českém a anglickém jazyce.

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • stravenky
  • bezplatné vedení účtu
  • flexibilní pracovní doba
  • zcela nová výrobní společnost