CFO SE ZAMĚŘENÍM NA CONTROLLING| SLUŽEBNÍ AUTO | BEZ JAZYKA

Referenční číslo
6-7-365085
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme velmi zajímavou pozici v oblasti financí. Máte zkušenost jako Finanční ředitel? Controlling je Vám blízký a rád pracujete s daty? Do výrobní společnosti obsazujeme FINANČNÍHO ŘEDITELE.

Hledám člověka, který dokáže vést komunikaci napříč odděleními např. logistikou, výrobou atd.

Co vše budete mít na starost:

  • vedení cca 8 lidí
  • navrhovat a standardizovat procesy napříč firmou (z pohledu financí)
  • spoluúčast na hospodaření firmy
  • příprava budgetu, forecastu, měsíční uzávěrky
  • úzká spolupráce s bankami (výkazy, úvěry)
  • spolupráce s úřady a auditory
  • řízení cash flow
  • návrhy nových metod a kontrolních mechanismů v oblasti controllingu
  • kontrola nákladových středisek
  • provádění finanční analýzy firmy
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici 5 let
  • zkušenosti s vedením a koordinací pracovního kolektivu
  • velmi dobrá orientace v oblast controllingu, financí, účetnictví a daní
  • strategické a analytické myšlení
Benefity
  • služební auto i k soukromým účelům
  • 13. plat
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na zdraví