CESTUJ a VYDĚLÁVEJ v Řecku! Zákaznická podpora s češtinou/ slovenštinou

Referenční číslo
16-6-355330
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš udělat změnu nebo jen hledáš skvělou příležitost, jak nastartovat kariéru po dokončení studia a rád bys při tom i cestoval a užíval si?

Právě tu máme jedinečnou příležitost! Jeď s námi pracovat do Atén!

Mezinárodní firma spolupracující s řadou celosvětově známých společností hledá další členy do týmu pro zákaznickou podporu českého trhu.

Jak bude vše probíhat a co bude práce obnášet?

  • dostaneš firmou zakoupenou letenku do Atén
  • po příletu tě vyzvedne na letišti taxi a odveze do hotelu, kde budeš mít 14 dnů zdarma zajištěné ubytování
  • firma ti zajistí podporu při hledání vlastního bydlení a platí veškeré výlohy s tím spojené (kauce na nové bydlení)
  • po zaškolení, dostaneš přidělenou jednu firmu a konkrétní produkt a budeš poskytovat zákaznickou podporu v českém jazyce, tzn. přijímat hovory, odpovídat na emaily, případně komunikovat prostřednicvím online chatu a radit, jak daný problém řešit nebo na koho se obrátit, nejedná se o prodej produktů!
  • směny si budeš plánovat dopředu a volný čas je možné využít na cestování, poznávání okolí nebo okolních řeckých ostrovů
  • na vše nebudeš sám/sama, budeš mít zajištěnou podporu od firmy, ale i od početné komunity Čechů a Slováků, kteří již na projektu pracují a rádi společně podnikají různé akce a výlety!

Ozvi se nám co nejdříve. Volných míst ubývá! Těšíme se na Tebe!

Požadavky

Co bys měl/měla splňovat?

  • být komunikativní a mít velmi dobré vyjadřovací schopnosti v češtině/slovenštině
  • nemít problém se domluvit i v anglickém jazyce
  • chuť, odhodlání a motivaci se relokovat do Řecka
  • komunikativní, přátelská, týmová osobnost orientovaná na spokojenost zákazníka
  • zkušenost se zákaznickým servisem velkou výhodou
Benefity
  • cestovní výdaje do Řecka
  • ubytování v Aténách na dva první týdny
  • 13. a 14. mzda po odpracovaném roce
  • slevy (restaurace, obchody, fitness atd.)
  • podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů
  • jazykové kurzy řečtiny zdarma
  • firemní lékař
  • možnost přizpůsobení směn dle vlastních preferencí
  • využití volného času na cestování