CAD INŽENÝR| TEPLICKO

Referenční číslo
8-10-350483
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme technicky vzdělaného kandidáta se zaměřením na konstrukční systémy CAD. Pokud jste aktuálně volní na trhu práce nebo hledáte změnu, tak mne neváhejte kontaktovat!

Co budete mít na starosti na pozici CAD INŽENÝR?

  • Tvorba a úprava technické dokumentace v systémech CAD
  • Spolupráce v rámci technického oddělení - dodržení harmonogramu a plánování změn
  • Podílení se na vývoji nových dílů
  • Být technickou podporou při přípravě výroby (komunikace s mateřskou společností, dodavateli)
Požadavky

Co byste měli na pozici CAD INŽENÝR splňovat?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost práce v konstrukčních systémech, technické kreslení (AutoCAD, Inventor, SolidWorks - výhodou)
  • Zvládnete komunikovat v anglickém jazyce (komunikace se zahraničím)
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Samostatnost a spolehlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, flexi poukázky
  • Příspěvky na penzijní / životní pojištění
  • 13. plat
  • Náborový bonus ve výši 10 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
  • Odměny za doporučení zaměstnance
  • Kurzy a školení
  • Občerstvení zdarma