CAD DESIGNER

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-10-351638
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již dlouholeté zkušenosti z konstrukce a troufli byste si na řízení menšího týmu konstruktérů? Pokud ano, tak jste tady správně. Máme příležitost pro zkušeného konstruktéra přímo v Plzni.

Čeká na Vás:

  • samostatná konstrukce dílů a tvorba technické dokumentace
  • řízení týmu konstrukce a rozdělování jednotlivých činností
  • optimalizace procesů a technologií
  • úzká spolupráce s výrobou a kolegy ze zahraničí
Požadavky
  • vzdělání technického směru - nejlépe strojní
  • zkušenosti z výrobní společnosti na pozici v konstrukci
  • praktickou znalost konstrukčních programů
  • schopnost se německy domluvit s kolegy ze zahraničí
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční odměna 10% ze mzdy
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • jazykový kurz NJ či AJ
  • mobilní telefon, PC