C++ DEVELOPER AŽ 90 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
85 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-16-361834
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Tě analyzovat zákaznické požadavky na chování systému, které si případně upřesní buď přímo se zákazníkem či s ostatními členy týmu? Rád vymýšlíš, jak požadavky technicky realizovat? Pak hledáme tebe.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Analyzovat požadavky
  • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy
  • Určovat finální řešení a následně jej implementovat
  • Code review implementací ostatních členů týmu
  • Analyzovat a řešit chyby v implementaci
  • Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio, Xcode a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).
  • Produkt je napsán v technologiích HTML, CSS, Angular, Javascript, C++, Objective-C
Požadavky
  • Dobrá znalost C++
  • AJ alespoň B2 se zaměřením na technickou angličtinu, probíhá komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí
  • Výhodou: HTML, CSS, Angular, Javascript a Objective-C
Benefity
  • Průžná pracovní doba
  • Stravenky
  • Multisport karty
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Penzijní připojištění

atd