BUSINESS MANAGER| zahraniční obchod

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 75 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-23-401785-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost se sídlem v Praze právě rozšiřuje své řady o pozici Business manager!

  • 70% vaší náplně práce bude tvořit starost o běžící obchody. Zbylých 30% budete věnovat vývoji a akvizici.
  • Budete pracovat v menší týmu, pozice je velmi samostatná.
  • Práci můžete kombinovat formou z kanceláře nebo na home office s výjezdy k zákazníkům průměrně 1x za 14 dní.
  • Zákazníci zejména z oblasti automotive v rámci ČR a SR. Svěřené portfolio 5-10ti produktů z chemického průmyslu.
  • Úzká spolupráce s kolegy z poboček v rámci střední Evropy.
  • Chcete vědět více informací? Zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • Péče o stávající i nové zákazníky
  • Komplexní starostlivost o běžící obchody
  • Výjezdy za zákazníky cca 1x za 14 dní
  • Vnitřní reporting, plánování
  • Spolupráce s pobočkami v rámci Evropy
  • Analýzy trhu
  • Akvizice nových zákazníků
  • Možnost podílet se na akvizicích společnosti

Nástup možný: ihned nebo dohodou

Praha 1 centrum

Požadavky
  • VŠ vzdělání (oblast chemie výhodou)
  • Zkušenosti na B2B obchodní pozici
  • Znalost mezinárodního obchodu podmínkou
  • Plynulá znalost AJ
  • Velkou výhodou obchodní zkušenosti z oblasti chemického průmyslu, FMCG či podobné oblasti
  • Řp. sk. B
Benefity
  • automobil k soukr. využití
  • finanční bonusy
  • 13. plat
  • 5 sick days
  • dny dovolené navíc
  • možnost home office 2 dny v týdnu
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook
  • mobilní telefon
  • stravenky